Naše kolegyně paní Květa Švaigrová získala za svou práci čestné uznání
5. října 2021 Z naší Charity

Naše kolegyně paní Květa Švaigrová získala za svou práci čestné uznání

Výjimečné seniory a seniorské kluby z celé republiky ocenil při příležitosti Mezinárodního dne seniorů již po deváté projekt SenSen (Senzační senioři) Nadace Charty 77. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 3. října v kostele sv. Anny na Pražské křižovatce v Praze. Naše nominovaná, paní Květoslava Švaigrová, získala za svou vitalitu a činnost pro druhé čestné uznání. Naší kolegyni moc gratulujeme a jsme rádi, že ji máme ve svých řadách.

Paní Květoslava Švaigrová začala v roce 2019 nejprve spolupracovat s dobrovolnickým centrem naší organizace a následně se přidala i k pečovatelské službě, kdy v rámci této služby jezdí několikrát do týdne, často i o víkendech na svém kole pečovat o klienty do jejich domovů. Pro svoji ochotu, skromnost a laskavý přístup je pro nás velkým vzorem aktivního a společensky zodpovědného seniora. Svojí prací tak pomáhá šířit nejen dobré jméno charity, ale přispívá i ke zlepšení života mnoha konkrétních osob a tím tak trochu i k lepší atmosféře v celé společnosti.

Ředitel Farní charity Chrudim Roman Pešek se přidává k poděkování: “U paní Květy vidíme neutuchající optimismus a skvěle odvedenou práci pečovatelky i aktivní dobrovolnice. Rád bych jí poděkoval za inspiraci, kterou pro tým Farní charity Chrudim představuje.“