Formulář

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Žádost o potvrzení o daru

 V případě dotazů nás kontaktujte na petra.berankova@cr.hk.caritas.cz 

Adresa trvalého bydliště

Informace o daru

1111 Pečovatelská služba
2222 Osobní asistence
3333 Občanská poradna
4444 Dobrovolnické centrum
5555 Půjčovna pomůcek

V případě, že nám chcete sdělit další informace relevantní pro potvrzení, např. jiná korespondenční adresa, více účtů apod. Napište svůj komentář.

Ochrana osobních údajů

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby mé osobní údaje poskytnuté Oblastní charitě Chrudim se sídlem Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim (dále jen „Charita“) byly zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to za účelem evidence dárců, péče o dárce a informování o pořádaných akcích a podpořených projektech. Charita zároveň prohlašuje, že tyto osobní údaje nebudou poskytovány jiným osobám.

třiplusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.