Oblastní charita Chrudim

ZDRAVOTNÍ SESTRA/ZDRAVOTNÍ BRATR domácí zdravotní péče

Chrudim a okolí Plný úvazek nástup dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Petra Dvořáková Petra Dvořáková

vrchní sestra pro domácí zdravotní péči
Tel.: 731 604 710 E-mail: petra.dvorakova@cr.hk.caritas.cz

Výběrové řízení na pozici
ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR

DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

na hlavní i vedlejší pracovní poměr

Náplň práce:

  • odborná zdravotní péče v domácím prostředí pacienta

Požadujeme:

  • platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • praxe u lůžka výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • časovou flexibilitu
  • schopnost řádně vést příslušné evidence, uživatelská práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost týmové i individuální práce
  • komunikativnost, pečlivost
  • vlastní aktivita a tvořivý přístup
  • zodpovědnost a empatie
  • ochota dále se vzdělávat
  • ztotožnění s posláním Charity

Nabízíme:

  • zázemí významného poskytovatele sociálních a zdravotních služeb
  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné odměny 2 - 4x ročně
  • pravidelné i jednorázové odborné vzdělání
  • pracovní oděv a obuv
  • služební mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • stravenky ve formě stravenkového paušálu
  • smysluplnou práci, která má za cíl pomáhat lidem
  • nástup dle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail petra.dvorakova@cr.hk.caritas.cz, nebo na adresu Oblastní charita Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim.

Bližší informace získáte u vrchní sestry Petry Dvořákové na tel.: 731 604 710.