Oblastní charita Chrudim

Pečovatelka/Osobní asistentka

Chrudim a okolí Plný úvazek nástup dle dohody, možný ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Erika  Jančigová Erika Jančigová

vedoucí pečovatelské služby a osobní asistence
Tel.: 703 855 499 E-mail: erika.jancigova@cr.hk.caritas.cz

Výběrové řízení na pozici

PEČOVATELKA/OSOBNÍ ASISTENTKA

terénní pracovník/pracovnice v sociálních službách

na plný úvazek pro Pečovatelskou službu a osobní asistenci

Náplň práce:

  • individuální práce s klienty pečovatelské služby v jejich domácím prostředí
  • individuální práce s klienty osobní asistence v jejich domácím prostředí
  • služby poskytujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu (v 8 hodinových směnách)
  • vedení související dokumentace

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce s PC
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • zájem o práci se seniory a osobami zdravotně postiženými
  • zkušenost s prací v sociálních službách a odpovídající vzdělání výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost, empatie, dobré komunikační schopnosti
  • ochota dále se vzdělávat
  • flexibilita
  • ztotožnění s posláním Charity

Nabízíme:

  • smysluplnou práci, která má za cíl pomoci druhým lidem
  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné odměny 2 – 4x ročně
  • služební mobilní telefon i pro soukromé účely
  • pro cesty ke klientům bezpečné automobily ve stáří do dvou let
  • zázemí významného poskytovatele sociálních sužeb
  • nástup dle dohody, možný ihned
  • vzdělání a supervize

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis Erice Jančigové, vedoucí pečovatelské služby a osobní asistence na e-mail: erika.jancigova@cr.hk.caritas.cz, nebo na adresu Oblastní charita Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim. Bližší informaci získáte na tel.: 703 855 499. Obrátit se můžete i na zástupkyni ředitele, Mgr. Pavlu Morávkovou na tel.: 703 855 495.