Výsledky po pokladničkách

Výsledky Tříkrálové sbírky v režii Oblastní charity Chrudim

TKS-LOGO fin_black-01Z darovaných peněz zůstává 65% Charitě, která u vás koledování zorganizovala,
15% využije na své projekty příslušná diecézní charita,
10% pomůže potřebným v zahraničí,
5%  jde na celostátní projekty a zákonných 5% na režii sbírky.
Obec Místní část Vedoucí koledníků Pokladna číslo Vykoledováno Kč
Chrudim ROZ Strojařů Svozilová Ivana 5008/001 8 001
Chrudim ROZ Na Rozhledně Pešková Jana 5008/002 7 508
Chrudim ROZ rod dom Wimmerová Natálie 5008/003 4 385
Chrudim MARK u hřiště Pešková Jana 5008/006 4 185
Chrudim Laguma Blehová Ivana 5008/007 4 775
Chrudim k ABUS  Horníčková Michaela 5008/009 830
Chrudim Dukla Jiráková Květa 5008/010 1 450
Chrudim Na Skřivánkách Vtípil Matěj 5008/011 5 729
Chrudim Kateř. Předm. Valentová Iveta 5008/013 2 576
Chrudim sidl. Dr. Peška Švejgrová Květa 5008/014 3 297
Chrudim U STAD u okruhu Polanská Jana 5008/017 395
Chrudim Kateřina Reichelová Hana 5008/020 800
Chrudim kino Svět Dostálová Adéla, Kohoutková Marie 5008/021 10 723
Chrudim u Husovky Trnka Václav 5008/022 4 625
Chrudim Resselovo n. Navarová Miroslava 5008/024 5 145
Chrudim za Let. kinem Večeřová Hana 5008/026 4 149
Chrudim V Hliníkách Píšová Věra 5008/027 5 907
Chrudim u Kapličky Seidl Leoš 5008/028 5 758
Chrudim Na Šancích hor Šafránková Markéta 5008/031 5 502
Chrudim Na Šancích dol Sáblíková Michala 5008/032 6 210
Chrudim SeneCura DPS Blehová Ivana 5008/033 881
Chrudim síd. Družstevní Hrudová Libuše 5008/034 6 354
Chrudim Nové Město Vamberský Michal 5008/035 7 700
Chrudim za Hasičárnou Ždímalová Petra 5008/036 5 165
Chrudim za Sokolovnou Maděrová Jana 5008/037 7 224
Chrudim V Tejnecku Vostrovský Josef 5008/038 12 055
Chrudim u Obch. Akad. Lstibůrková Tereza 5008/039 5 992
Chrudim Dr. Malíka Durajová Jana 5008/040 7 677
Chrudim za Žid. Hřbit. Sabolová Kateřina 5008/041 11 780
Chrudim Václavská Vtípil Jakub 5008/042 7 979
Chrudim za Nemocnicí Křivková Pavlína 5008/043 7 041
Chrudim Medlešice Dvořáková Petra 5008/045 2 982
Chrudim Topol Naleková Denisa 5008/047 7 265
Chrudim Topol Horníček Michal 5008/048 7 562
Chrudim Vlčnov Slonková Dagmar 5008/049 2 703
Chrudim MěstÚřady Stoupová Nell 5008/050 2 640
Chrudim Na Šancích dol Sáblíková Michaela 5008/051 3 414
Chrudim Laguma Blehová Ivana 5008/052 2 252
Chrudim kostel NPM Svozil Miroslav 5008/053 6 550
Chrudim Speciální škola Ruiderová Ivana 5008/054 3 599
Chrudim OP a fara  Bakešová Iveta 5008/055 9 382
Běstvina   Šimonová Iveta 5008/056 10 413
Běstvina   Víšková Irena 5008/057 9 021
Běstvina Vestec Brožková Marie 5008/058 9 466
Biskupice    Miller Jaroslav 5008/059 1 140
Bítovany   Josífová Kateřina 5008/060 12 508
Bítovany Bítovánky Ročková Marta 5008/061 3 160
Bojanov   Pospíšilová Lucie 5008/062 6 500
Bojanov   Sadílková Lucie 5008/063 3 550
Bojanov Hořelec, Hůrka, Padrty, Petrkov Pešková Iveta 5008/064 6 220
Bojanov Kovářov Josková Jiřina 5008/065 4 580
Bojanov Hrbokov Křivská Zita 5008/066 5 207
Bojanov Horní Bezděkov, Okrouhlík Secká Lenka 5008/067 6 590
Bojanov   Habartová Fabiola 5008/068 5 730
Bojanov Holín, Kovářov u Holína Honzíčková Kristina 5008/069 16 820
Bousov Tuchov Železná Jaroslava 5008/070 5 390
Bylany   Vavříková Zdeňka 5008/071 1 103
Ctětín  Bratroňov, Strkov, Vranov Tomková Eva 5008/072 3 085
Čankovice   Košťálová Lenka 5008/073 8 409
České Lhotice Hradiště Kombercová Hana 5008/075 5 954
Dvakačovice   Ujec Josef 5008/077 7 444
Heřmanův Městec   Plecháčková Rút 5008/078 11 777
Heřmanův Městec   Kravčíková Petra 5008/079 13 183
Heřmanův Městec   Polanská Helena 5008/080 7 951
Heřmanův Městec   Jeřábková Petra 5008/081 6 825
Heřmanův Městec   Dráhová Eliška 5008/082 9 282
Heřmanův Městec   Bartoníček Vojtěch 5008/083 10 097
Heřmanův Městec   Bartoníček Vít 5008/084 13 760
Heřmanův Městec   Lněnička Václav 5008/085 9 122
Heřmanův Městec Chotěnice Bartoníček Petr 5008/086 11 101
Heřmanův Městec   Železný Milan 5008/087 6 328
Heřmanův Městec Konopáč, Radlín Abraham Matouš 5008/088 7 808
Heřmanův Městec   Horálek Jaroslav 5008/089 10 020
Heřmanův Městec   Bartoníčková Ludmila 5008/090 12 535
Heřmanův Městec   Látová Lucie 5008/091 6 404
Heřmanův Městec   Pejchová Anežka 5008/092 9 894
Heřmanův Městec Kostelec, Tasovice Sekerák Zdeno 5008/093 7 347
Hodonín   Hnízdilová Anežka 5008/094 7 317
Honbice Libanice Kaplanová Hana 5008/095 9 551
Horka   Dostálová Dana 5008/097 5 864
Horka   Pištínková Hana 5008/098 11 370
Horní Bradlo Dolní Bradlo Křivková Anna 5008/099 4 483
Horní Bradlo   Kopecká Monika 5008/100 5 842
Rabštejnská Lhota   Melniková Martina 5008/101 6 457
Hrochův Týnec   Severin Petr 5008/102 6 409
Hrochův Týnec   Vážná Simona 5008/103 8 186
Hrochův Týnec   Hoskovcová Marie 5008/104 4 809
Hrochův Týnec   Skokanová Izabela 5008/105 9 920
Hrochův Týnec   Bakeš  Vít 5008/106 7 740
Hrochův Týnec   Uhlířová Petra 5008/107 6 002
Hrochův Týnec   Bakešová Dana 5008/108 10 190
Hrochův Týnec   Shejbalová Marie 5008/109 5 340
Chrast   Stodolová Jana 5008/110 7 435
Chrast   Andrýsová Tereza 5008/111 6 659
Chrast   Podhájecký Jakub 5008/112 7 780
Chrast   Bakeš Lukáš 5008/113 5 835
Chrast   Daněk Vojtěch 5008/114 6 216
Chrast   Dalecký Jan 5008/115 9 979
Chrast   Dědková Monika, Vohradník Jáchym 5008/116 10 973
Chrast   Vohradník Roman 5008/117 1 771
Jenišovice Martinice, Mravín, Štenec, Zalažany Šlégrová Veronika 5008/125 7 018
Klešice    Šafránková Dagmar 5008/126 6 060
Klešice  Nákle Horáková Lucie 5008/127 12 570
Kněžice    Vojtíšková Lucie 5008/128 6 651
Kočí   Poláchová Sylva 5008/129 8 611
Kočí   Smetanová Ivana 5008/130 4 460
Kočí   Tetřevová Markéta 5008/131 8 895
Krásné Polanka, Chlum Beran Jan 5008/132 7 394
Jenišovice Mravín Suchochleb Ladislav 5008/133 2 840
Lány   Kabeláčová Petra 5008/134 1 475
Lány   Škodný František 5008/135 2 293
Lány   Kosinová Monika 5008/136 3 496
Libkov   Beran Jan 5008/137 9 260
Liboměřice OÚ  Klaudová Jitka 5008/138 889
Liboměřice Pohořalka, Samařov, Nové Lhotice Klaudová Jitka 5008/139 6 680
Licibořice   Sýkorová Marie 5008/141 9 806
Licibořice Šiškovice Medunová Pavla 5008/142 6 894
Lipovec    Minář Petr 5008/143 7 660
Lukavice Vysonín Janečková Ivana 5008/146 6 345
Míčov-Sušice   Petráňová Anna 5008/147 1 968
Mladoňovice Pohled Nováková Šárka 5008/148 4 575
Mladoňovice Petříkovice Knická Martina 5008/149 4 862
Mladoňovice Lipina, Deblov Víšková Klára 5008/150 5 850
Mladoňovice Rtenín Nováková Zuzana 5008/151 2 932
Mladoňovice   Pešková Kristýna 5008/152 1 180
Mladoňovice Mýtka, Čejkovice Ozoráková Jana 5008/153 9 969
Morašice Holičky Zeman Jakub 5008/154 2 870
Morašice   Kosinová Monika 5008/155 3 520
Morašice Janovice Salfická Jana 5008/157 7 421
Morašice Skupice Šiklová Petra 5008/158 3 140
Morašice Zbyhněvice Vondrová Naděžda 5008/159 2 982
Morašice   Kosinová Monika 5008/160 4 686
Morašice Dubina Zita František 5008/161 2 660
Čankovice   Kalabová Natálie 5008/162 7 189
Načešice  Licomělice Mareček Tomáš 5008/163 451
Nasavrky   Kopčáková Markéta 5008/164 6 053
Nasavrky   Němcová Hana 5008/165 7 330
Nasavrky Březovec Kostelecká Renata 5008/166 7 971
Nasavrky Drahotice Pavlík Lukáš 5008/167 4 614
Nasavrky Libáň Růžičková Petra 5008/168 5 812
Nasavrky Nová Ves Seherová Pavla 5008/169 5 895
Nasavrky Obořice Plíšek Adam 5008/170 3 130
Nasavrky Ochoz Myška Ladislav 5008/171 3 740
Nasavrky Podlíšťany Janeček Petr 5008/172 7 239
Nasavrky   Rodinová Kateřina 5008/173 5 207
Orel   Příhodová Jana 5008/174 7 604
Orel Tři Bubny Ludvíková Radka 5008/175 9 426
Podhořany u Ronova    Vrzalová Alena 5008/176 6 010
Křižanovice    Pecinová Petra 5008/177 5 724
Přestavlky    Jiroutová Lenka 5008/179 7 563
Rabštejnská Lhota Srkový Týnec Horská Kateřina 5008/181 4 270
Rabštejnská Lhota Srkový Týnec Vodrážková Radka 5008/182 5 820
Rabštejnská Lhota   Nováková Anna 5008/183 9 158
Rabštejnská Lhota   Kolářová Petra 5008/184 9 728
Trojovice    Jelínek Jiří 5008/186 800
Ronov nad Doubravou   Karlíková Tereza 5008/187 5 641
Ronov nad Doubravou   Vlčková Hana 5008/188 1 857
Ronov nad Doubravou   Koutná Anna 5008/189 6 232
Ronov nad Doubravou   Hronková Monika 5008/190 11 121
Ronov nad Doubravou   Svobodová Petra 5008/191 5 435
Ronov nad Doubravou   Šmídová Jana 5008/192 7 496
Rosice   Plachá Michaela 5008/193 2 604
Rosice   Mrkvičková Alena 5008/194 3 010
Rosice   Komárková Irena 5008/195 4 357
Rosice   Duvdilová Lenka 5008/196 5 485
Rosice   Paulusová Kateřina 5008/197 6 660
Rosice   Radilová Martina 5008/198 6 215
Rosice   Lenochová Jana 5008/199 5 428
Seč   Hronová Anna 5008/200 980
Rozhovice    Hromádko Barbora  5008/203 6 892
Řestoky   Štantejská Martina 5008/204 4 788
Řestoky   Šiba Marek 5008/205 3 871
Řestoky   Šiba Ondřej 5008/206 6 622
Seč Počátky Kundrátková Karolína 5008/208 7 188
Seč Žďárec, Kraskov Gerhartová Tereza 5008/209 5 100
Seč Proseč, Prosíčka Gerhart Matyáš 5008/210 6 561
Seč   Chvojková Alena 5008/211 7 150
Seč   Mikanová Jitka 5008/213 603
Seč Počátky Nevrlá Anna 5008/214 886
Seč   Nožková Vlasta 5008/215 9 449
Seč   Macháčková Hana 5008/216 3 150
Seč   Sekula Martin 5008/217 2 630
Seč   Burdová Božena 5008/218 2 481
Seč Hoješín Němcová Daniela 5008/219 3 385
Seč Hoješín Ernigrová Monika 5008/220 636
Slatiňany   Pavliš Jiří 5008/221 4 030
Slatiňany   Vychodil Daniel ml. 5008/222 6 870
Slatiňany   Ryza Petr 5008/223 7 949
Slatiňany   Kubešová Markéta 5008/224 4 337
Slatiňany   Znojemská Helena 5008/225 4 129
Slatiňany   Vychodil Daniel 5008/226 3 870
Slatiňany   Picpauer Jan 5008/228 5 240
Slatiňany Kochánovice Jochcová Hedvika 5008/229 6 276
Slatiňany Kunčí Vaníčková Markéta 5008/230 6 330
Slatiňany Škrovád Ludvíková Radka 5008/231 4 684
Slatiňany Trpišov Koblížek Roman 5008/232 4 291
Slatiňany   Brůžková Zlatica 5008/233 6 738
Slatiňany   Zíta Ondřej 5008/234 2 952
Slatiňany   Pleningerová Zuzana 5008/235 5 740
Smrček    Burgerová Jana 5008/236 7 258
Sobětuchy   Wydrová Sofia Katerina 5008/237 2 933
Sobětuchy   Petrusová Hana 5008/238 8 485
Sobětuchy   Jehličková Barbora 5008/239 4 059
Sobětuchy   Profousová Martina 5008/240 6 542
Sobětuchy   Kosina Vojtěch 5008/242 3 773
Stojice    Slavíková Lucie 5008/243 7 694
Stolany   Hőrnerová Alexandra 5008/244 6 700
Stolany Stojice  Lorencová Gabriela 5008/245 2 662
Stolany   Pecinová Dana 5008/246 1 465
Stolany   Horníková Andrea 5008/247 3 100
Svídnice Práčov Woffová Jaroslava 5008/248 2 621
Svídnice   Netlická Veronika 5008/249 5 674
Svídnice   Šulaj Vojtěch 5008/250 5 287
Třemošnice   Zemanová Věra 5008/253 8 945
Třemošnice   Maňásková Anna 5008/254 4 917
Třemošnice   Vystavělová Kateřina 5008/255 3 259
Třemošnice Skoranov Vaněčková Edita 5008/256 3 533
Třemošnice Hedvikov Novotná Emílie 5008/257 2 235
Třemošnice Kubíkovy Duby Čermáková Eva 5008/258 11 567
Třemošnice Lhůty Doležalová Romana 5008/259 4 215
Třemošnice Podhradí Matyková Ivana 5008/260 2 713
Třemošnice Starý Dvůr Chadrabová Zdenka 5008/262 5 423
Třemošnice Závratec Brožek Josef 5008/263 7 232
Třibřichy    Novotná Radka 5008/264 8 397
Tuněchody   Kňavová Jana 5008/265 6 250
Tuněchody   Kňávová Klára 5008/266 4 820
Tuněchody   Urbánková Nela 5008/267 4 392
Tuněchody   Dopitová Marcela 5008/268 3 883
Úherčice   Bednářová Petra 5008/269 6 014
Úhřetice   Dolejší Petra 5008/270 3 553
Úhřetice   Němcová Tereza 5008/271 4 609
Úhřetice   Slavíková Pavla 5008/272 5 978
Vápenný Podol Cítkov, Nerozhovice Motl Jan 5008/273 1 000
Vejvanovice   Kupová Jana 5008/274 5 920
Vejvanovice   Matoušek Vojtěch 5008/275 9 852
Vyžice Slavkovice Nováková Michaela 5008/276 6 685
Zaječice Studená Voda Pazderková Iva 5008/277 3 600
Zaječice   Bednářová Lucie 5008/278 3 892
Zaječice   Kellerová Lenka 5008/279 5 743
Zaječice   Pavelková Lenka 5008/280 3 921
Zaječice   Líbalová Marcela 5008/281 2 290
Zaječice   Čepela Jakub 5008/282 6 102
Zaječice   Smutná Jana 5008/283 4 570
Zájezdec  OÚ  Franc Václav 5008/284 606
Žumberk  Částkov Nováková Lucie 5008/286 7 915
Žumberk  Prostějov  Sokolová Kateřina 5008/287 808
Vyžice   Kuchařová Michaela 5008/288 5 330
Ctětín    Kopčák Jan 5008/289 7 255
Chrast COOP – TUTY Chrast Fejtlová Helena 5008/311 4 694
Bylany Řeznictví Bylany   Klasová Jana 5008/312 2 252
Heřmanův Městec Centrum Pohůdka – Informační centrum Blehová Ivana 5008/313 940
Ronov nad Doubravou COOP – TUTY Ronov  Šafaříková Jana 5008/314 2 112
Nasavrky Coop – Tuty Nasavrky Jedličková Iveta 5008/315 346
Načešice  COOP - Jednota, spotřební družstvo Hlinsko Bittmanová Martina 5008/316 801
Hrochův Týnec Coop – Tuty Hrochův Týnec  Stoupová Nell 5008/317 218
Seč COOP – TUTY Seč Linhartová Lenka 5008/318 834
Seč Hotel Jezerka Seč Josková Marta 5008/319 596
Slatiňany Infocentrum Slatiňany Hodicová Hana 5008/320 2 009
Slatiňany Potraviny Málek s.r.o. Moučková Petra 5008/321 820
Třemošnice COOP – TUTY Třemošnice Čápová Radmila 5008/322 2 899
Svojšice Česká večerka obchod Lachman Miroslav 5008/323 732
Chrudim Kruh zdraví  Šťastná Dana 5008/324 510
Chrudim Mlsný pecivál Švecová Jana 5008/325 2 485
Chrudim Akafe Eisová Andrea 5008/326 706
Chrudim Barista Café statická 5008/327 268
Chrudim Lékárna Na Kateřině  Ježková Marie  5008/328 356
Chrudim Železářství IFASO Neufinger Václav 5008/329 1 271
Chrudim COOP Jednota spotřební družstvo Hlinsko Blehová Ivana 5008/330 1 135
Chrudim Nutrado statická 5008/331 162
Chrudim Městský úřad Chrudim Doležalová Eva 5008/332 750
Chrudim Akvamex.cz Doležal Roman 5008/333 2 939
Chrudim Česká spořitelna a.s.  Mačatová Adéla 5008/334 758
Chrudim Jakub Tichý železářství Tichý Jakub 5008/335 145